KÉSZÍTŐ

Személyes adatok

Arckép feltöltése:

Vezetéknév:

Keresztnév:

Telefonszám:

Cím:

Irányítószám

Város / Település:

Születési idő

Születésihely

Csak akkor adja meg a jogosítvány tipusát, ha követelmény a poziciójához,különben hagyja üresen.

Jogosítvány

Nem

Profil

Tippek

1.Profilja mindig az önéletrajz tetején található.
2.Röviden és határozottan jellemezze saját magát, az mind az állást, mind a munkakört szem előtt tartva. Ne használjon túl egyszerű fogalmazást, de próbáljon minél tömörebb lenni.
3.Hozzon létre egy jó profilt, legalább megemlítve az alábbiak mindegyikét; eredmények, tulajdonságok, ambíciók, célok és azt, hogy mit keres.

Munkatapasztalat

Munkakör:

Kezdő dátum:

Végdátum:

Munkáltató:

Tanulmányok és Képesítések

Fokozat:

Végdátum:

Oktatási intézmény:

Készségek

Tippek

1.Csak azokat a készségeket említse meg, amelyek értékesek a megpályázni kívánt állás szempontjából.
2.Példák: Remek kommunikátor, csapatjátékos, megbízható stb.
3.Említsen meg minden, a megpályázott álláshoz kapcsolódó értékes készséget mint például a számítógépes és szoftveres ismereteket. Például: Word, Excel, Photoshop stb.

Készség:

Szint

A következő lépésre kattintva elkezdi elkészíteni önéletrajzát, és elfogadja általános feltételeinket és az adatvédelmi irányelveinket.