Társértékesítő pozició Föld-Ház-Cég Kft. - profJOB.hu állás,munka
profJOB.hu

Társértékesítő

Ref.:44

Médiapartnerünk: profHOUSE.hu

Föld-Ház-Cég Kft.

Állás Információk

Beosztás:
Asszisztens

Feladatok:
Eladó-kiadó ingatlanok felkutatása. Megbízási szerződések kötése. Ingatlan bemutatások leszervezése. Bérbeadási szerződések kötése. Adásvételi szerződések ügyvéd részére történő előkészítése. Egyéb irodai adminisztratív feladatok elvégzése. Ügyfélhívások fogadása, kezelése. Ügyfelekkel való kapcsolattartás. Megbízási szerződések rögzítése, valamint ezzel párhuzamosan a hirdetések tematikus oldalakra való rögzítése.

Elvárások:
Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség, Önálló munkavégzés, Minimum középfokú végzettség. Terhelhetőség, Megbízhatóság, Vállalkozói szemlélet, számítógépes és internetes felhasználói ismeretek

Előny:
Vállalkozói,Jogosítvány és saját gépjármű, Idegen nyelv, Felhasználó szintű informatikai ismeretek, Értékesítésben szerzett gyakorlat, Ingatlan-értékesítői képesítés.

Amit kínálunk:
Versenyképes, teljesítmény arányos jövedelem vállalkozói jogviszonyban. Céges telefon. Irodai környezet. Nemzetközi cég. Átképzés. Folyamatos képzés. Nemzetközi hálózathoz való tartozás.

Az álláshirdető partner cég elérhetőségei

Kapcsolattartó neve:
Takács Ferenc

Telefon:
+36302436555

Megye:
Pest megye(Budapest)

Város:
Budapest

Önéletrajz küldése a cégnek
Csatolt Önéletrajz

Vezetéknév

Keresztnév

Kísérőlevél

Adatkezelés(profJOB.hu)

Adatkezelés(Munkáltató)