Ingatlan értékesítő pozició City Cartel, 11. kerület - profJOB.hu állás,munka
profJOB.hu

Ingatlan értékesítő

Ref.:48

Médiapartnerünk: profHOUSE.hu

City Cartel, 11. kerület

Állás Információk

Beosztás:
Asszisztens

Feladatok:
City Cartel országos ingatlaniroda-hálózat kiváló budai és belvárosi csapatába értékesítő kollégákat keres. Magas jutalék, szakmai támogatás, betanítás, nagy adatbázis, kellemes munkahelyi légkör, karrierlehetőség. Dolgozz a legjobbak között! Fényképes önéletrajzot a [email protected] kérjük.

Elvárások:
Minimálisan: érettségi, Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret Kitartás, szorgalom. Jó kommunikációs, tárgyaló- és problémamegoldó képesség.

Előny:
értékesítésben való jártasság, szakmai tapasztalat, felsőfokú végzettség és nyelvvizsga gépkocsi

Amit kínálunk:
Kollégáink alaptanfolyam elvégzése után folyamatos képzésben részesülnek a sikeres karrier elérése érdekében. A következő területeken keresünk kollégákat: Budapest I., II., V., XI., XII., XIII., XXII. kerületeiben és a budai agglomerációs övezetben Továbbá az alábbi agglomerációs településeken keresünk helyi Területi képviselőket is. Előnyös, hogy az értékesítő kollégának helyben, saját lakóhelyén kell dolgoznia egy kialakult, 10 éves tapasztalattal rendelkező neves cég nevében. Hetente egyszer, vagy maximum kétszer kell Budapestre utazni. Tehát : BIATORBÁGY, BICSKE, BUDAJENŐ, BUDAÖRS, CSABDI, DIÓSD, ETYEK, ÉRD, GYERMELY, HERCEGHALOM, NAGYKOVÁCSI, PÁTY, PERBÁL, REMETESZŐLŐS, SÓSKÚT, TÁRNOK, TELKI, TINNYE, TÖK, TÖRÖKBÁLINT, VELENCEI-TÓ és környéke, ZSÁMBÉK településen élő kollégák jelentkezését is várjuk területi képviselőnek. Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlanszakma egy neves franchise cég keretein belül, kérjük, fényképes önéletrajzzal jelentkezzen.

Az álláshirdető partner cég elérhetőségei

Kapcsolattartó neve:
City Cartel Buda

Telefon:
784-4892

Megye:
Pest megye(Budapest)

Város:
Budapest

Önéletrajz küldése a cégnek
Csatolt Önéletrajz

Vezetéknév

Keresztnév

Kísérőlevél

Adatkezelés(profJOB.hu)

Adatkezelés(Munkáltató)