"> Ingatlan értékesítő pozició City Cartel, 11. kerület - profJOB.hu állás,munka
profJOB.hu

Ingatlan értékesítő

Ref.:48

Médiapartnerünk: profHOUSE.hu

City Cartel, 11. kerület

Állás Információk

Beosztás:
Asszisztens

Feladatok:
City Cartel országos ingatlaniroda-hálózat kiváló budai és belvárosi csapatába értékesítő kollégákat keres. Magas jutalék
szakmai támogatás
betanítás
nagy adatbázis
kellemes munkahelyi légkör
karrierlehetőség. Dolgozz a legjobbak között! Fényképes önéletrajzot a [email protected] kérjük.

Elvárások:
Minimálisan: érettségi
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret Kitartás
szorgalom. Jó kommunikációs
tárgyaló- és problémamegoldó képesség.

Előny:
értékesítésben való jártasság
szakmai tapasztalat
felsőfokú végzettség és nyelvvizsga gépkocsi

Amit kínálunk:
Kollégáink alaptanfolyam elvégzése után folyamatos képzésben részesülnek a sikeres karrier elérése érdekében. A következő területeken keresünk kollégákat: Budapest I.
II.
V.
XI.
XII.
XIII.
XXII. kerületeiben és a budai agglomerációs övezetben Továbbá az alábbi agglomerációs településeken keresünk helyi Területi képviselőket is. Előnyös
hogy az értékesítő kollégának helyben
saját lakóhelyén kell dolgoznia egy kialakult
10 éves tapasztalattal rendelkező neves cég nevében. Hetente egyszer
vagy maximum kétszer kell Budapestre utazni. Tehát : BIATORBÁGY
BICSKE
BUDAJENŐ
BUDAÖRS
CSABDI
DIÓSD
ETYEK
ÉRD
GYERMELY
HERCEGHALOM
NAGYKOVÁCSI
PÁTY
PERBÁL
REMETESZŐLŐS
SÓSKÚT
TÁRNOK
TELKI
TINNYE
TÖK
TÖRÖKBÁLINT
VELENCEI-TÓ és környéke
ZSÁMBÉK településen élő kollégák jelentkezését is várjuk területi képviselőnek. Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlanszakma egy neves franchise cég keretein belül
kérjük
fényképes önéletrajzzal jelentkezzen.

Az álláshirdető partner cég elérhetőségei

Kapcsolattartó neve:
City Cartel Buda

Telefon:
784-4892

Megye:
Pest megye(Budapest)

Város:
Budapest

Az állásajánlatra jeletkezés!!

Te még nem vagy bejeletkezve!!

Jeletkezz be vagy küld el önéletrajzodat bejelentkezés nélkül Word documentumban!!
A bejelentkezéshez regisztráció szükséges!

CSATOLT ÖNÉLETRAJZ(*.doc)

VEZETÉKNÉV

KERESZTNÉV

MOTIVÁCIÓS LEVÉL

Növelni szeretné elhelyezkedési esélyeit? Tegye hozzáférhetővé önéletrajzát adatbázisunkban