"> Társértékesítő pozició Föld-Ház-Cég Kft. - profJOB.hu állás,munka
profJOB.hu

Társértékesítő

Ref.:44

Médiapartnerünk: profHOUSE.hu

Föld-Ház-Cég Kft.

Állás Információk

Beosztás:
Asszisztens

Feladatok:
Eladó-kiadó ingatlanok felkutatása. Megbízási szerződések kötése. Ingatlan bemutatások leszervezése. Bérbeadási szerződések kötése. Adásvételi szerződések ügyvéd részére történő előkészítése. Egyéb irodai adminisztratív feladatok elvégzése. Ügyfélhívások fogadása
kezelése. Ügyfelekkel való kapcsolattartás. Megbízási szerződések rögzítése
valamint ezzel párhuzamosan a hirdetések tematikus oldalakra való rögzítése.

Elvárások:
Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség
Önálló munkavégzés
Minimum középfokú végzettség. Terhelhetőség
Megbízhatóság
Vállalkozói szemlélet
számítógépes és internetes felhasználói ismeretek

Előny:
Vállalkozói
Jogosítvány és saját gépjármű
Idegen nyelv
Felhasználó szintű informatikai ismeretek
Értékesítésben szerzett gyakorlat
Ingatlan-értékesítői képesítés.

Amit kínálunk:
Versenyképes
teljesítmény arányos jövedelem vállalkozói jogviszonyban. Céges telefon. Irodai környezet. Nemzetközi cég. Átképzés. Folyamatos képzés. Nemzetközi hálózathoz való tartozás.

Az álláshirdető partner cég elérhetőségei

Kapcsolattartó neve:
Takács Ferenc

Telefon:
+36302436555

Megye:
Pest megye(Budapest)

Város:
Budapest

Az állásajánlatra jeletkezés!!

Te még nem vagy bejeletkezve!!

Jeletkezz be vagy küld el önéletrajzodat bejelentkezés nélkül Word documentumban!!
A bejelentkezéshez regisztráció szükséges!

CSATOLT ÖNÉLETRAJZ(*.doc)

VEZETÉKNÉV

KERESZTNÉV

MOTIVÁCIÓS LEVÉL

Növelni szeretné elhelyezkedési esélyeit? Tegye hozzáférhetővé önéletrajzát adatbázisunkban